Niemand minder dan Jos Baeten, CEO van ASR Nederland, maakt zijn opwachting. Wie tijdig een kaartje koopt, profiteert van een aantrekkelijke vroegboekkorting.
Na de zeer succesvolle editie van 2024, hebben we heuglijk nieuws. Op vrijdag 27 juni 2025 komt beleggend Nederland samen in Spant te Bussum op de IEX Beleggersdag. Het wordt, zoals u inmiddels van ons gewend bent, een dag waarop u als lezer van IEX volop kennis en inspiratie kunt opdoen voor interessante beleggingskansen.
Het belooft een mooi en inspirerend event te worden! We zijn nog bezig om het programma verder vorm te geven, maar kunnen alvast bekend maken dat niemand minder dan Jos Baeten, CEO van ASR Nederland zijn opwachting maakt.
Naast keynotes van topbestuurders van beursgenoteerde ondernemingen zullen diverse beleggingsexperts u voorzien van veel achtergrondinformatie en kooptips, zodat u betere beleggingsbeslissingen kunt nemen, onder wie:
- Hildo Laman (hoofd analistenteam IEX)
- Corné van Zeijl (Economist & Strateeg Cardano)
- Wouter Slot (technisch analist IEX & Tostrams)
- Hans Oudshoorn (Beleggerstrainer SAXO)
- Martijn Rozemuller, CEO VanEck Europe
Met dagvoorzitter Jort Kelder belooft het weer een fantastische editie te worden.
De kaartverkoop is van start gegaan. Wilt u zich verzekerd weten van een plek, wees er dan snel bij, want vol is vol.
U bent er al bij voor slechts €29,95 €19,95! Wilt u meerdere tickets bestellen? Dan ontvangt u €5,- extra korting op de daaropvolgende tickets.
Meer weten over de IEX Beleggersdag? Bekijk nu de website.