(ABM FN-Dow Jones) Bill Ackman van Pershing Square heeft een deel van zijn belang in Universal Music Group verkocht. Dat bevestigde Ackman op X.
"We besloten om een deel van onze positie in UMG te verkopen", aldus Ackman. "UMG heeft substantieel beter gepresteerd dan de rest van onze portefeuille dit jaar", aldus Ackman, die de recente resultaten van het muziekbedrijf als "extreem sterk" kwalificeerde.
UMG was inmiddels de grootste positie met 27 procent van de portefeuille. Na de verkoop van het belang is UMG nog altijd de grootste positie, maar beslaat deze nu nog 17 procent van de portefeuille.
"In een onzekere wereld, is het bezitten van royalty's op muziek met het beste managementteam in de sector een heerlijk comfortabele en winstgevende positie", aldus Ackman.
In het register van toezichthouder AFM is de laatste melding van Ackman in UMG van 31 december 2024 met een belang van 7,48 procent.
Het aandeel UMG daalde vrijdag met 8,5 procent.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News